Home » o firmie

 

Firma Water Engineering jest firmą inżynierską zajmującą się doradztwem technicznym, projektowaniem, dostawą specjalistycznego sprzętu oraz budową i serwisem.


Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie: systemów automatycznego nawadniania oraz obiektów basenowych i fontann. Wykonujemy nawodnienia: ogrodów przydomowych, obiektów sportowych, terenów przemysłowych, komercyjnych i miejskich, sadów, szklarni oraz pól uprawnych.


Wykonujemy instalacje nawadniające na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego oraz większe inwestycje na terenie całego kraju.


Na życzenie Inwestora wykonujemy same projekty lub uczestniczymy w realizacji Inwestycji począwszy od etapu planowania, kosztorysowania, projektowania, dostaw odpowiednio dobranych urządzeń i materiałów oraz ich montaż do uruchomienia systemu oraz późniejszy serwis. Zalecany jest wariant drugi, ponieważ w trakcie realizacji tego typu specjalistycznych obiektów ważne jest doświadczenie i odpowiednia koordynacja poszczególnych prac.


Dysponujemy wysoko wyspecjalizowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ponadto nasi inżynierowie często uczestniczą w szkoleniach branżowych i dzięki temu są certyfikowanymi monterami urządzeń wiodących producentów w branży systemów automatycznego nawadniania.


Ostatnio zdobyte certyfikaty

 

 certyfikat THOR certyfikat NEPTUN